با تصویب نمایندگان مجلس شوراي اسلامي، مبلغ ۳۲ هزار ميليارد ريال مربوط به عوارض شهرداري ها و دهياري ها از محل فروش فرآورده هاي نفتي موضوع ماده ۳۸ قانون ماليات بر ارزش افزوده به حساب تمرکز وجوه وزارت کشور واريز مي شود تا به نسبت پرداخت منابع و مصارف موجود براساس مقررات قانوني توزيع گردد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علني سه شنبه۱۳ آذرماه مجلس شوراي اسلامي در جريان بررسي طرح اصلاح قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور، با اصلاح تبصره (۱۴) اين قانون با ۲۰۳ رأي موافق، ۱۰ رأي مخالف و ۳ رأي ممتنع از مجموع ۲۳۵ نماينده حاضر در جلسه موافقت كردند.

از آنجائیکه این تبصره خلاف برنامه ششم توسعه بود به موافقت بيش از دو سوم نمايندگان نياز داشت.

براساس این گزارش تبصره (۱۴) به شرح زیر اصلاح مي شود:

الف- احکام ذیل جدول این تبصره اضافه مي شود:

سازمان هدفمندی مکلف است وجوه دریافتي بابت آب بها و بهاي برق مصرفي را مطابق جدول فوق ظرف ۲ هفته به حساب شرکت هاي ذيربط واريز نمايد.

مبلغ ۳۲ هزار میلیارد ريال مربوط به عوارض شهرداري ها و دهياري ها از محل فروش فرآورده هاي نفتي موضوع ماده ۳۸ قانون ماليات بر ارزش افزوده به حساب تمرکز وجوه وزارت کشور واريز مي شود تا به نسبت پرداخت منابع و مصارف موجود براساس مقررات قانوني توزيع گردد.

گفتنی است در جریان بررسي اين تبصره غلامرضا کاتب در اخطار قانون اساسي با استناد به اصل ۷۵ بيان کرد: اصلاح اين تبصره براي دولت بار مالي ايجاد مي كند زيرا منابعي در بودجه ۹۷ براي آن وجود ندارد.

دکتر علی لاریجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي نيز بيان کرد: براساس آنچه در اين متن بيان شده بايد ۳ هزار ميليارد تومان از يارانه مردم كاست و به شهرداري ها پرداخت كرد كه عادلانه نيست مگر اينكه به نسبت از تمام مصارف كاسته و به اين موضوع اختصاص داده شود كه قدري معقول است.

براساس این گزارش مقرر شد عبارت «به نسبت پرداخت منابع و مصارف موجود» به این تبصره اضافه شود.



شهرداري سه قلعه در نظر دارد به استناد مصوبه شماره 15 مورخ 18/11/96  شوراي محترم اسلامي شهر سه قلعه نسبت به فروش 4 دستگاه ماشين آلات مازاد برنياز خود از طربق مزايده كتبي اقدام نمايد . لذا از كليه متقاضيان محترم تقاضا مي شود حداكثر تا پايان وقت اداري روز چهار شنبه مورخ 06/04/97  جهت بازديد از ماشين آلات و اخذ  اسناد مزايده به آدرس خراسان جنوبي ، شهرستان سرايان ، سه قلعه ،بلوار معلم ،شهرداري سه قلعه يا سايت www.seghale.ir مراجعه و يا با شماره تلفن 32893504-056 واحد امور مالي تماس حاصل فرمايند .

  • آخرين مهلت تحويل پيشنهادات به دبيرخانه شهرداري تا پايان وقت اداري روز شنبه مورخ 09/04/97 مي باشد .
  • زمان بازگشايي پاكات ساعت 10 صبح روز يكشنبه مورخ 10/04/97 خواهد بود.
  • شركت كنندگان بايستي 5 درصد مبلغ قيمت پايه را بعنوان تضمين شركت در مزايده به صورت واريز وجه نقد به حساب سپرده شهرداري سه قلعه به شماره 0102682365009 نزد بانك صادرات يا ارائه ضمانتنامه معتبر بانكي به نفع شهرداري سه قلعه اقدام نمايند .
  • برندگان اول ، دوم و سوم مزايده هرگاه حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده آنان به ترتيب ضبط خواهد شد.
  • هزينه دو نوبت آگهي روزنامه و هزينه كارشناسي به عهده برنده مزايده مي باشد.
  • شهرداري در رد يا قبول پيشنهادات مختار است .
  • ساير اطلاعات و جزئيات در اسناد مزايده موجود مي باشد.

جهت دانلود اسناد به قسمت مناقصات و مزايدات مراجعه شود.



آسمان شب سوم صفر سال 57 هجری، در انتظار طلوع ستاره درخشان دیگری است. ستارگان به دنیا آمدن گوهر تابناک و گران بهایی را لحظه شماری می کنند. ستاره ای از ستارگان ولایت، ستاره ای پاک، که تاریکیِ ابرهای پلیدی را خواهد شکافت و زمین و زمینیان را از درخشش خود بهره مند خواهد کرد.

 میلاد امام محمدباقر (ع) بر تمامی عاشقان ولایت مبارک باد.

بار خدایا درود و سلام و صلوات فرست، بر امام پنجم.

سلام بر آن روح بلند، بر آن جسم پاک، بر آن امام همام، سلام بر علم بی کران، سلام بر حلم فراوان، سلام بر آن زاهد عابد، سلام بر آن صابر شکور، سلام بر امام محمد باقر علیه السلام . پاک و پاکیزه، نور روشنگر، پاک و پاکیزه است از آلایش هر چیز که در عصمت و طهارت خدشه می کند.



به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر سه قلعه مراسم روز سه قلعه برگزار شد. این مراسم هر ساله در روز 4 فروردین برگزار می شود.

 



مديركل دفتر نوسازي، تحول اداري و فناوري اطلاعات سازمان شهرداري ها و دهياريهاي كشور از اخذ مجوز تبديل وضعيت از سازمان امور اداري و استخدامي كشور و ساماندهي كاركنان قراردادي در آندسته از شهرداري هايي كه بر اساس ضوابط تشكيلاتي شهرداري ها ساختار سازماني خود را اصلاح نموده اند، خبر داد.



نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه پیامک شهرداري : 50002040228378

تلفن شهرداری :05632893504-3502-3504  فکس 05632893501

پست الکترونیک :shahrdari3ghaleh@yahoo.com

آدرس : خراسان جنوبی شهرستان سرایان شهر سه قلعه بلوار معلم

کدپستی:97891144474

بازدید امروز2
بازدید دیروز67
بازدید هفته284
بازدید ماه581
کل بازدید23169